Podsumowanie maja w Sportigio

Podsumowanie maja w Sportigio

Maj był dla nas niesamowicie udany. Cały czas pracujemy nad digitalem wielu klubów, a do tego wdrożyliśmy kampanie SportiWeb i zamknęliśmy sezony w poszczególnych klubach. Czas na podsumowanie maja w Sportigio. 

Awans Polaków do elity hokejowej i case współpracy Sportigio z Polskim Hokejem

Najbardziej ekscytującym wydarzeniem była wiadomość o awansie polskiej reprezentacji hokejowej do elity światowego hokeja. Polska drużyna odniosła niesamowity sukces, zdobywając promocję do elitarnej dywizji. W ramach współpracy z Polskim Hokejem, Sportigio ma przyjemność być oficjalnym dostawcą strony internetowej i Ligi Typera dla Polskiego Hokeja. Więcej o szczegółach naszej współpracy przeczytasz tutaj -> Cyfrazacja ligi - hokej na lodzie świetnym przykładem

Start kampanii Sportiweb od Sportigio

W maju zainaugurowaliśmy nową kampanię pod nazwą "Sportiweb". Kampania ma na celu promocję kreatora stron internetowych dla klubów sportowych, skoncentrowanych na intuicyjności, prostocie w obsłudze i nowoczesnym wyglądzie. Sportiweb może również pomóc w budowaniu profesjonalnego wizerunku, przyciąganiu kibiców i zapewnianiu korzyści dla sponsorów. -> Dowiedz się więcej na temat Sportiweb.

Zakończenie sezonu w FanApp Projektu Warszawa

Z dumą wspieraliśmy Projekt Warszawa i ich aplikację FanApp od momentu wdrożenia. Sezon zakończył się wyjątkowymi wydarzeniem dedykowanym dla TOP 10 kibiców aplikacji - spotkanie z Igorem Grobelnym, oraz wręczeniem nagród, takich jak: koszulki meczowe, vouchery na domowe mecze Projektu i kawy z autografami zawodników. Zakończenie sezonu było okazją do podziękowania wszystkim zaangażowanym fanom za ich aktywność i wkład w rozwój aplikacji. Sportigio jest dumne, że może współdziałać z tak fantastyczną marką jaką jest Projekt Warszawa. 

FanApp Panthers

Na sam koniec miesiąca wróciły rozgrywki European Football League, w których występuje zespół Panthers Wrocław. Z tej okazji w FanAppie Panter pojawiły się aktywności. Kibiców z Wrocławia zapraszamy do zabawy - FanApp Panthers

Podsumowując, maj był miesiącem pełnym emocji i sukcesów dla Sportigio. Współpraca z Polskim Hokejem, start kampanii Miniweb oraz zakończenie sezonu w FanApp Projektu Warszawa stanowiły ważne kamienie milowe dla firmy. Pora na czerwiec czyli najlepszy miesiąc, aby zacząć z nami działać. W końcu przerwa między sezonem może podnieść formę nie tylko zawodników, ale także klubowego digitalu. Dołącz do nas już teraz.