Cyfryzacja ligi - hokej na lodzie świetnym przykładem

Cyfryzacja ligi - hokej na lodzie świetnym przykładem

Od wielu lat Polski Hokej,który organizuje rozgrywki hokeja na lodzie w Polsce stawia na cyfryzację, organizując między innymi własne transmisje PPV (polskihokej.tv).

Kolejnym krokiem było podjęcie współpracy ze Sportigio od roku 2021. Sezon 2021/22 był pierwszym pełnym sezonem funkcjonowania platformy Sportigio. Od tego czasu zrobiliśmy z hokejem na lodzie kilka ciekawych projektów, co dokładnie?

.

1. Cetrum dowodzenia - portal polskihokej.eu

Oficjalna strona związku stała się interaktywnym portalem, obsługiwanym przez Sportigio - poza newsami, aktualnościami w 1 miejscu pojawił się terminarz, wyniki na żywo ze WSZYSTKICH lig (od najmłodszych do najstarszych)!

Strona doskonale działa na urządzeniach mobilnych, a to z nich pochodzi 70% ruchu.

Terminarz i wyniki, raport meczowy i indywidualne statystyki zawodników stanowią o popularności portalu.

Dzięki aktualnym wynikom, relacjom Live portal przyciąga dużą rzeszę użytkowników. Roczne statystyki pokazują ponad 350 tysięcy użytkowików, którzy średnio spędzają na stronie ponad 7 minut.

To doskonała okazja dla reklamodawców i sponsorów hokeja do wszelkich ekspozycji.

Powyżej szczegółówe statystki za ostatnie 12 miesięcy.

.

2. Silnik napędzający - system livescoringu

Możliwość oglądania wszystkich meczów na żywo zapewnia system dla sekretarzy zawodów, którzy pracując na naszym systemie generują protokół meczu, a jednocześnie to ich praca widoczna jest dla kibiców, którzy obserwują wyniki na żywo.

Tak wygląda moduł pracy dla sekretarza meczu.

.

3. FanApp i Liga Typera - angażujemy kibiców

Podczas tegorocznej fazy play-off Polskiej Hokej Ligi uruchomiliśmy konkurs dla kibiców w aplikacji FanApp Polskiego Hokeja. Poza punktami za typwoanie wyników kibice Zabawa cieszyła się dużą popularnością i będzie kontynuowana w następnym sezonie.

4. Współpraca z klubami - Toruński Hokej

Sportigio zapewnia przede wszystkim platformę dla klubów sportowych, a tutaj ekstraligowa KH Energa jest jednym z lepszych przykładów wykorzystania Sportigio przez klub.

Poza niesamowicie dobrze aktualizowaną stroną internetową, KH Energa ma dla kibiców FanApp, w któym między innymi wybierają MVP miesiąca wśród zawodników.

----

Kontakt ws. wspólpracy: marcin@sportigio.com