Panthers Wrocław - z nami od początku, teraz to Europejskie NFL

Panthers Wrocław - z nami od początku, teraz to Europejskie NFL

Europejski mocarz Futbolu Amerykańskiego dołączył do rodziny Sportigio w październiku 2021 roku. Dla Nas data bardzo ważna, ponieważ Panthersi są pierwszym oficjalnym Klubem który rozpoczął współpracę z Sportigio. Projekt wystartował od stworzenia strony www. Jednakże apetyt rośnie w miarę jedzenia! Podczas rozwoju Klubu na skalę europejską stworzyliśmy aż dwie dodatkowe wersje strony www - w języku angielskim i niemieckim - po to, aby Kibic z każdego zakątka świata mógł dowiedzieć się co dzieje się w Klubie.

Dodatkowo wraz z rozwojem, wprowadziliśmy sklep online. Przecież www to taka oficjalna wizytówka Klubu, a Kibic mający ubrania klubowe = szczęśliwy Kibic!

Poniżej kilka słów dotyczących współpracy na linii Panthers Wrocław - Sportigio. Rozmówcą był Maciej Jackowski, Marketing & Events Coordinator reprezentujący Panthers Wrocław

  • Jak się rozpoczęła współpraca? Czego potrzebowaliście?
    M.J: Wspólnie ze Sportigio weszliśmy na nowy poziom komunikacji w internecie. Dzięki platformie otrzymaliśmy dodatkowe narzędzie do komunikacji z kibicami, którzy w tamtym momencie przez obostrzenia COVID-owe nie mogli spotkać się z nami na trybunach Olimpijskiego. Od tego czasu stale rozwijamy witrynę, poszerzając ją między innymi o oficjalny sklep, czy dwie dodatkowe wersje językowe, a Sportigio to nieodłączna część naszej komunikacji z kibicami z całego świata.
  • Co wyróżnia Sportigio (system), czy wygodnie się używa?
    M.J: Sportigio to przede wszystkim świetne połączenie funkcjonalności i łatwości w obsłudze bez kompromisów ze strony designu. Wprowadzenie nowego pracownika nie stanowi problemu a późniejsza nawigacja w systemie jest wyjątkowo intuicyjna, co pozwala skupić się na treści, bez martwienia się o formę.
  • Co Ci się podoba we współpracy ?
    M.J:  W całej naszej wspólnej historii nie mieliśmy żadnych problemów we współpracy ze Sportigio. Wszystkie pojawiające się kłopoty i wątpliwości były na bieżąco rozwiązywane, dzięki czemu nasza strona działa bez zarzutów, a nasza współpraca konsekwentnie rozwija się w odpowiednim kierunku!