Podsumowanie pierwszego kwartału 2023 w Sportigio

Podsumowanie pierwszego kwartału 2023 w Sportigio

Pierwszy kwartał 2023 roku był dla nas niezwykle udany. Wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań, nawiązaliśmy nowe współprace i wiemy, że to dopiero początek ogromnego rozwoju brandu Sportigio.

Sportigio w liczbach podczas pierwszego kwartału 2023

Zacznijmy od cyferek! Pierwszy kwartał 2023 roku był dla nas rekordowy pod wieloma względami. Prawie 5 milionów odsłon wszystkich stron oraz 350 tysięcy unikalnych użytkowników. Średni czas sesji, który zanotowały nasze strony to ponad 6 minut, a samych sesji był milion. 


Działania FanApp

Jednym z najważniejszych wydarzeń pierwszego kwartału był debiut naszych flagowych FanAppów. Nasza aplikacja przykuła uwagę takich firm jak między innymi Projekt Warszawa i Stomil Olsztyn. Tylko w tych dwóch zespołach na ten moment z FanAppów korzysta prawie tysiąc użytkowników. Cieszymy się z tak dużej aktywności i doceniamy, że kluby są chętne do nagradzania najaktywniejszych kibiców. Na chwilę obecną z FanApp zagościł w 11 klubach.Konferencje branżowe

Kolejnym ważnym wydarzeniem był nasz udział w świecie sportu i biznesu. Udało nam się przeprowadzić dwie prelekcje na eventach: SportBiz Summit 2023 i Dniach Biznesu w Sporcie SGH 2023. Nasz współzałożyciel, Marcin Zwierzychowski, opowiedział o gamifikacji i tym jak kluby sportowe wprowadzają mechanizmy z gier.

Prelekcję z Dni Biznesu w Sporcie możecie obejrzeć tutaj. (Początek od ok. 3:58:00)

Akcje specjalne

Pierwszy kwartał 2023 to był czas, w którym udało nam się przeprowadzić sporo akcji specjalnych. Zacznijmy od Sportigio Awards, które miały na celu wyróżnić naszych najlepszych partnerów w poszczególnych kategoriach. Kliknijcie po więcej szczegółów -> Sportigio Awards.

Na koniec marca poznaliśmy rozstrzygnięcia w Lidze Typera PHL - dedykowanym typerze, który został stworzony specjalnie na PlayOffy PHL. Uhonorowaliśmy całe TOP 5 rankingu kibiców, a nagrody, które zdobyli to między innymi bilety na mecze Reprezentacji Polski Hokeja na Lodzie.

Powstała również inicjatywa najlepszego kibica miesiąca w FanApp. Udało się ją zrobić między innymi w Projekcie Warszawa czy Stomilu Olsztyn. Najaktywniejsi fani w aplikacji w poszczególnym miesiącu, otrzymali od klubu upominek. Na zdjęciu Mikołaj, który wygrał marcowy ranking i otrzymał koszulkę meczową z rąk Jakuba Kowalczyka. Dziękujemy, że jesteście z nami. Kolejny kwartał zanosi się na jeszcze lepszy, a my nie planujemy się zatrzymywać. Jak wspominaliśmy na początku - to dopiero początek rozwijania marki Sportigio. Wierzymy, że nasza ciężka praca przyniesie wiele dobrego w świecie sportu i jego cyfryzacji.