Sportigio Awards 2022

Sportigio Awards 2022

Miniony rok był wyjątkowy dla społeczności Sportigio. Fantastyczna współpraca z klubami zaowocowała rozwojem brandu. Z tej okazji postanowiliśmy uhonorować naszych partnerów i wyróżnić poszczególnych z nich za pomocą naszych “Sportigio Awards”.

Czym są Sportigio Awards?

Nagrody to ukłon w stronę najlepszych i najaktywniejszych partnerów, z którymi współpracujemy. Wybraliśmy konkretnych 8 kategorii, w których wyróżniliśmy 10 klubów/organizacji. A tak prezentuje się lista laureatów wraz z nagrodami:

🏆

Najlepszy debiut

🏀 King Wilki Morskie Szczecin

Zespół ze Szczecina bardzo dobrze radzi sobie w rozgrywkach Energa Basket Ligi i europejskich parkietach.

Dobry start strony www zapoczątkował naszą współpracę, która zaowocowała startem FanAppu od Sportigio.

Zaangażowanie kibiców i świetne wyniki przełożyły się na najlepszy debiut. Użytkownicy chętnie biorą udział w aktywnościach i korzystają z każdej nowej funkcjonalności.

FanApp King Wilki Morskie - dodatek do ich popularnej strony internetowej

🏆

Najlepsza aktywacja sponsorska

🏐 CUK Anioły Toruń

Firma CUK ubezpieczenia - sponsor tytułowy Aniołów Toruń - była zainteresowana FanAppem jako pierwsza i również jako pierwsi zostali partnerem aplikacji.

Postanowiliśmy wspólnie przeprowadzić badanie kibica, które dało zaangażowanym fanom z Torunia możliwość darmowego wejścia na turniej sparingowy z udziałem między innymi SKRY Bełchatów.

Taka kampania to świetny sposób na przedstawienie współpracy na linii klub-sponsor-kibice. 

Firma CUK jest partnerem aplikacji FanApp CUK Aniołów Toruń.

🏆

Najpopularniejsza strona www

🏒 Polski Hokej 

Strona www Polskiego Hokeja to jeden z największych dotychczasowych sukcesów Sportigio.

Stronę odwiedziło w samym 2022 roku ponad 367 tys. unikalnych użytkowników i wygenerowała ona 7 milionów odsłon.

Na stronie są dostępne wyniki live, terminarze i tabele dla wszystkich lig i grup wiekowych w całym kraju. Od profesjonalistów w najwyższej dywizji do młodzików!

Serwis Polskiego Hokeja to kompendium wiedzy dla każdego fana tej dyscypliny.

🏆

Najlepiej prowadzony FanApp 

🏀 Noteć Inowrocław

Klub z Inowrocławia miał najbardziej zaangażowanych kibiców w swojej aplikacji i najrzetelniej prowadził całą aplikacje.

Noteć świetnie budowała aktywność użytkowników w FanApp poprzez ciekawe quizy przedmeczowe, wybory MVP meczu czy nagrody za codzienne logowanie.

Warto dodać fakt, że kibice mogą kupić bilety na mecz właśnie w FanApp. Jest to wygodny sposób na prowadzenie takich transakcji.

Nie możemy bez słowa uznania zostawić kibiców Noteci. Jest to niesamowicie zaangażowana i otwarta społeczność. Doceniamy ich wkład w klub i FanApp!

Noteć Inowrocław to fenomen II ligi koszykówki - w drodze po awans gromadzi ostatnio komplet publiczności i ogromne zainteresowanie usługami online. (fot. ki24.info)

🏆

Najlepiej prowadzona strona www 

🏀 KKS Polonia Warszawa & 🏀 Kociewskie Diabły

Te dwa kluby również były bardzo aktywne i z ogromną dokładnością prowadziły swoje strony. Nie byliśmy w stanie wybrać lepszej spośród tej dwójki, bijącej się o awans do Energa Basket Ligi.

Oceńcie sami:

KKS Polonia Warszawa - link do strony

Kociewskie Diabły - link do strony

Łącznie tylko te 2 kluby przyciągnęły 2022 roku prawie 50 tysięcy użytkowników, generując 250 tysięcy odsłon.

Obie strony są bardzo estetyczne, mają świetnie dobrane zdjęcia i kluby je na bieżąco aktualizują. Każdy mecz oprawiony jest zapowiedzią, relację, galerią zdjęć. To należy docenić

🏆

Najpopularniejsza strona klubowa www 

🏈 Panthers Wrocław 

Tak świetnego i znanego klubu na arenie europejskiej w naszym zestawieniu również nie mogło zabraknąć. Panthers Wrocław mieli najpopularniejszą stronę www spośród wszystkich drużyn, które z nami współpracują.

Osiągnęli wynik 45,5 tys. unikalnych użytkowników i niespełna 200 tys. odsłon.

Tutaj, podobnie jak w przypadku powyższych zespołów, Panthersi bardzo dbają o estetykę strony i aktualizacje.

Panthers Wrocław przyciąga fanów nie tylko z Polski. Przed nami ich 3 sezon w europejskiej lidze - ELF

🏆

Najlepsza ankieta decyzyjna 

🤾‍♀️ MTS Żory

Zespół z Żor wykazał się ciekawym zastosowaniem wpływu kibiców na klub. W swoim FanAppie udostępnili kibicom głosowanie na wzór i kolor domowych koszulek. Dzięki temu fani mogli poczuć się częścią ważną klubu. Bardzo nam to zaimponowało!

Zamknięta już ankieta sprzed sezonu - kibice wybrali konfigurację strojów.

🏆

Nagroda Specjalna 

⚽️ Widzew Futsal & 🏒 KH Energa Toruń

Widzew Łódź Futsal i KH Energa Toruń to kluby, które zaufały nam od samego startu. Cieszymy się, że razem tworzymy bardzo zgrane zespoły.

Bardzo doceniamy, że oba zespoły są zawsze otwarte na nasze pomysły i nowości, a kontakt między nami jest zawsze stały i bardzo konstruktywny.

Wiemy, że przed tymi współpracami stoi jeszcze wiele dobrego.