Od meczu z biletami do pełnej współpracy w Futsal Ekstraklasie

Od meczu z biletami do pełnej współpracy w Futsal Ekstraklasie

Współpraca z futsalowym klubem BSF Bochnia to świetny przykład rosnącego zaufania naszego partnera, który z czasem wdraża kolejne elementy platformy Sportigio.

Wszystko zaczęło się od pojedynczego meczu w lutym 2022 na który uruchomiliśmy sprzedaż biletów online. Proces przebiegł bardzo sprawnie, a klub nie musiał się niczym martwić - zadbaliśmy o każdy szczegół - od technologii po kwestie prawne i podatkowe. Sukces zaowocował przedłużeniem współpracy biletowej na cały sezon 2022/2023.

W międzyczasie przeprowadziliśmy dla klubu bezpłatny audyt działalności cyfrowej i zaproponowaliśmy zastąpienie przestarzałej i trudnej w obsłudze strony internetowej naszym rozwiązaniem.

Klub przystał na ofertę i obecnie korzysta z responsywnej i nowoczesnej strony www, która jest zintegrowana z systemem biletów online, którego używał dotychczas w ramach naszej współpracy.

Poniżej kilka słów dotyczących współpracy na linii BSF ABJ Bochnia - Sportigio. Rozmówcą był Filip Kliber, Rzecznik prasowy klubu z Bochnii.

  • Jak się rozpoczęła współpraca? Czego potrzebowaliście?
    F.K: Współpraca rozpoczęła się od systemu biletowego, który został polecony zarządowi. Potrzebowaliśmy przeprowadzić imprezę testową, bo szukaliśmy systemu biletowego na przyszłość i Sportigo zdało test na szóstkę, stąd dalsza współpraca.
  • Co wyróżnia Sportigio (system), czy wygodnie się używa?
    F.K: Sportigo wyróżnia bardzo przejrzysty CMS, który nie obciążą komputera. Jest taki, jaki właśnie powinien być. Do tego z pewnością możliwość integracji strony z systemem biletowym.
  • Co Ci się podoba we współpracy ?
    F.K:  We współpracy zawsze zależy mi na ludzkim podejściu. Zawsze szanuję czas innych ludzi, natomiast nie zapomnę jak bardzo w pomoc zaangażował się Jacek, kiedy uruchamialiśmy system i w niedzielę jeszcze o 21 podpinaliśmy domenę, bo bardzo mu zależało, aby temat był zamknięty. Mógłbym tu jeszcze kilka sytuacji przytoczyć, ale to wszystko zamknie się i tak w dwóch słowach – indywidualne podejście.