Letnie podsumownie w Sportigio

Letnie podsumownie w Sportigio

Lipiec i sierpień były intensywnym okresem w Sportigio. W naszej sportowej rodzinie, przywitaliśmy nowych partnerów oraz przedłużyliśmy wcześniej zawarte współprace!

Nowe współprace 

Jagiellonia Białystok, King Wilki Szczecin, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, DZPS Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej, AMP Futbol Śląsk, BSF ABJ Powiat Bochnia, Giganci siatkówki oraz Anioły Toruń – to nowi cyfrowi mistrzowie, z którymi będziemy współpracować w nadchodzących miesiącach!

Podjęcie współpracy z Jagiellonią Białystok to duży krok dla rozwoju marki Sportigio. Jest to pierwszy klub z piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy, który zdecydował się na technologiczne rozwiązanie przy wykorzystaniu narzędzi IT. Sportigio w ramach współpracy zajmie się wdrożeniem obsługi partnerów biznesowych w ramach platformy. Efekty tej współpracy będą widoczne jeszcze w tym sezonie.

King Wilki Szczecin, DZPS Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej, AMP Futbol Śląsk otrzymają od Sportigio nową, odświeżoną stronę internetową. Nowy wygląd elementów na stronie, automatyczne wyniki to jedne z wielu funkcji dostępnych na nowych stronach.

Rozszerzenie współpracy

Współpraca z partnerem BSF ABJ Powiat Bochnia okazała się technologicznym przełomem. W klubie został wprowadzony system sprzedaży biletów online. Rozwiązanie zostało wypróbowane podczas pucharowego meczu w sezonie 2021/2022 i ze względu na sprzedażowy sukces, współpraca będzie kontynuowana w sezonie 2022/23.

Współpraca została przedłużona z Gigantami Siatkówki oraz  ekstraligowym klubem Widzew Łódź Futsal. Futsalowy klub współpracuje z nami w zakresie strony internetowej, biletów oraz internetowego sklepu.

Start Sportigio FanApp

Ważnym sierpniowym wydarzeniem było uruchomienie pierwszego FanApp’u w historii Sportigio. To projekt, który wdrożył toruński klub siatkarski Anioły Toruń!

Platforma FanApp daje możliwość kibicom głosowania i uczestniczenia w ankietach decyzyjnych, sprawdzenia się w quizach, zakupu biletów na mecze, przeglądania najnowszych aktualności. Kibice mają możliwość założenia własnego konta oraz zbierania punktów lojalnościowych za podejmowane aktywności, a dla najaktywniejszych z nich, przygotowane są nagrody.

Uruchomienie takiej Strefy Kibica daje możliwość większego zaangażowania społeczności kibiców w życie siatkarskiego klubu, a interaktywne opcje są szansą dla fanów na podejmowanie realnych decyzji.

FanApp dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej oraz dostępny jest w formie przejrzystego ekranu na telefonie.

Sierpień to okres intensywnych zmian dla naszych partnerów, ale także i dla nas. Z tygodnia na tydzień nasza sportowa rodzina powiększa się i rośniemy w siłę, a kibice i partnerzy otrzymują najwyższy poziom usług.