Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Jagiellonia Białystok dołącza do Sportigio

1 miesiąc temu | 15.08.2022, 18:51
Jagiellonia Białystok dołącza do Sportigio

Do grona partnerów Sportigio dołączył pierwszy klub z piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy! W sierpniu podpisaliśmy umowę na wdrożenie platformy Sportigio w Jagiellonii Białystok.

Poniżej komunikat z oficjalnej strony klubu. 

Jagiellonia podpisała umowę o współpracy z firmą Sportigio. Dołącza tym samym do grona klubów, które korzystają i wspierają rozwój platformy i aplikacji internetowej dla organizacji sportowych. W ramach umowy Sportigio zajmie się wdrożeniem projektu obsługi VIP-a w ramach platformy we współpracy z naszym klubem.

Działania w Internecie są dla klubu bardzo ważne, a poza prowadzeniem social mediów, telewizji klubowej i strony internetowej szukamy nowych szans i możliwości jakie dają działania online. Z pomocą odpowiednich narzędzi IT i wspólnych pomysłów Jagiellonia chce być jeszcze bardziej atrakcyjna dla sponsorów i otoczenia biznesowego.

Efekty współpracy będą widoczne podczas pilotażowego wdrożenia jeszcze w tym sezonie.

Sportigio to polski startup, dynamicznie rozwijający innowacyjną platformę, dedykowaną dla klubów i organizacji sportowych. Na początku roku przyciągnął uwagę inwestorów i pozyskuje kluby oraz organizacje z różnych dyscyplin sportu. Misją firmy jest dostarczenie realnego wsparcia IT dla sportu, które pomoże wykorzystać potencjał działań online, aby podnieść atrakcyjność organizacji sportowych oraz przynieść dodatkowy dochód do budżetu klubów.

Marcin Zwierzychowski, współzałożyciel Sportigio. -Jesteśmy dumni z podpisanej umowy i podekscytowani rozpoczynającą się współpracą. To pierwszy klub Ekstraklasy piłkarskiej, który dołączył do rodziny Sportigio. Duża rzesza kibiców i firm, które wspierają Jagiellonię to świetna szansa na rozwój naprawdę dobrego produktu. Dobrego, czyli takiego, który przyniesie wymierne korzyści każdej ze stron, również sponsorom i kibicom.

- Jaga otrzyma od nas wsparcie merytoryczne i dostęp do wszystkich funkcji platformy Sportigio, które będziemy dostosowywać do potrzeb klubu. Najciekawszym wyzwaniem będzie dołączenie do platformy przedstawicieli firm, dla których będzie to dodatkowa korzyść, jaką daje klub w ramach umowy sponsorskiej.

– Nasze drogi połączyły się w idealnym momencie, gdy jako klub poszukiwaliśmy nowych możliwości, szczególnie uwzględniając nowe technologie i sferę digital. Cieszymy się, że zespół Sportigio doskonale rozumie potrzeby klubu sportowego, lokalnego biznesu i kibiców, co dało się wyczuć po pierwszych rozmowach.

Dla nas to bardzo ważne, aby dopasować nowoczesne rozwiązania do realnych potrzeb klubu. Jestem przekonany, że efekty naszych działań podczas sezonu przyczynią się do wzrostu atrakcyjności Jagiellonii jako marki w regionie, środowisku piłkarskich, a także znacznie szerzej.

https://jagiellonia.pl/2022/08/12/sportigio-nowym-partnerem-jagiellonii/

Udostępnij