Czym jest Akademia Sportigio?


To projekt edukacyjny skierowany do społeczności sportowej. W jego ramach prowadzimy szkolenia, warsztaty, spotkania i dyskusje na temat cyfrowego rozwoju podmiotów działających w sporcie. Do współpracy zapraszamy ekspertów z wielu dziedzin, m.in. zarządzania i marketingu w sporcie.

Webinary

W ramach Akademii Sportigio regularnie odbywają się tematyczne webinary. Poruszamy tematy związane z cyfryzacją w sporcie oraz najnowszymi trendami w zarządzaniu i marketingu sportowym. W czasie spotkań stawiamy na interakcję z uczestnikami, dyskusję oraz staramy się odpowiadać na wszystkie zadane pytania.

Spotkania

Kilka razy w roku organizujemy spotkania, które łączą część warsztatowo-szkoleniową z okazją do networkingu z osobami pracującymi w branży sportowej. To świetna okazja by zdobyć praktyczne umiejętności oraz nawiązać wartościowe relacje. Podczas spotkań można też opowiedzieć o swojej pracy i pochwalić się osiągnięciami.

Zamknięta grupa

Na co dzień dzielimy się wiedzą i dyskutujemy w tajnej grupie na Facebook. Dostęp do niej mają zweryfikowane osoby, które zadeklarowały chęć dołączenia do Akademii Sportigio. To szansa by podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz zaprezentowanem swojej pracy, by się pochwalić lub zebrać opinię wśród osób z branży sportowej.

akademia sportigio

Dołącz do Akademii Sportigio!


Na ten moment obsługujemy 8 dyscyplin sportu takie jak : piłka nożna, siatkówka, koszykówka, futbol amerykański, hokej, piłka ręczna, zapasy oraz futsal. Jednakże, nie zamykamy się na inne dyscypliny. Daj znać z jakiej dyscypliny się wywodzisz a my odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Zależy to od wielu czynników takich jak : ilość Kibiców, zaangażowanie ich oraz możliwości aktywizacji Kibiców oraz sponsorów Klubu. Jako Partner Sportigio zapewniamy udział w kampaniach marketingowych organizowanych przez Nas, pomagając klubowi tworzyć nowe źródła monetyzacji.

Tym się nie martw! Jesteśmy po to żeby wesprzeć Ciebie i Twoje pomysły. Do każdej relacji podchodzimy partnersko i chętnie Ci pomożemy. System jest bardzo prosty i intuicyjny, tak abyś nie musiał tracić czasu na trudne technologiczne rozwiązania - każdy sobie z tym poradzi!

Jako Sportigio jesteśmy elastyczni i próbujemy dopasować się do każdego Naszego klienta i jego potrzeb. Cena jest indywidualna i zależy od produktów, które interesują przyszłego klienta. Idealnym przykładem naszego bogatego wachlarzu rozwiązań jest fakt że współpracujemy z największymi Klubami w Polsce jak i z Klubami występującymi w niższych bądź najniższych klasach rozgrywkowych. Po szczegółowe informacje zapraszamy poprzez formularz zgłoszeniowy

Dzięki Nam będziesz w stanie zbierać bazy danych o swoich Kibicach i angażować ich do życia przy ich ukochanym Klubie. Będziesz mógł tworzyć treści, które uwielbiają Twoi kibice!

Nie przejmuj się - zadbaliśmy o wszystkie szczegóły prawne. Posiadamy niezbędne dokumenty do rozpoczęcia współpracy na linii Klub - Kibice - Sportigio. Dołącz do Nas a my prześlemy wszystkie dokumenty.

Nasz system jest bardzo prosty i intuicyjny, każdy sobie z nim poradzi. Dodatkowo, przy dołączeniu do Sportigio wysyłamy niezbędną instrukcję aby użytkownik nie miał żadnych problemów. Ponadto zawsze możesz się do Nas odezwać z każdym pytaniem - odpowiemy do 24h i wyjaśnimy niejasności!