Przedstawiamy Wirtualną Trybunę!

Przedstawiamy Wirtualną Trybunę!

Z dumą ogłaszamy wprowadzenie nowej funkcjonalności w naszych FanApp - Wirtualnej Trybuny. 

Czym jest Wirtualna Trybuna?
Wirtualna Trybuna to wyjątkowa możliwość dla naszych użytkowników, która pozwoli im zameldować się w FanAppowych trybunach podczas dnia meczowego. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy będą mogli poczuć się jakby byli na stadionie wraz z innymi fanami tyle że w wersji wirtualnej. Dodajmy, że jest to kolejny możliwy kanał przychodu dla klubu sportowego.

Trybuna a Loża VIP
Dostępne są dwa rodzaje wirtualnej trybuny - zwykła i Loża VIP. Zameldowanie się na trybunie zwykłej dodaje użytkownikowi 1 punkt do rankingu, a na loży VIP - 2 punkty. Warto jednak zaznaczyć, że aby zasiąść na loży VIP należy uiścić mikropłatność.

Forum na Wirtualnej Trybunie 
Korzystając z Wirtualnej Trybuny, użytkownicy będą mogli komentować i reagować na wydarzenia na boisku w dedykowanym dla wyzwań dnia meczowego forum, podobnie jakby siedzieli na żywo na stadionie. 

Zapewniamy, że to dopiero początek drogi rozwoju FanApp w kontekście możliwości wsparcia klubu i zakupu dóbr cyfrowych przez kibiców.  Zachęcamy do korzystania z nowej funkcjonalnośći. Do zobaczenia na Wirtualnej Trybunie Sportigio!