Pracowity kwiecień za nami!

Pracowity kwiecień za nami!

W kwietniu kontynuowaliśmy swoją ekspansję na polskim rynku poprzez pozyskanie nowych partnerów, którymi są między innymi Wisła Kraków i Gwardia Wrocław. Dla “Białej Gwiazdy” tworzymy nową stronę internetową, zaś Gwardia otrzymała od nas swój dedykowany FanApp. Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z tak uznanymi markami i wierzymy, że to dopiero początek owocnych działań.Teraz czas na trochę liczb. Podczas poprzedniego miesiąca zanotowaliśmy ponad 600 tysięcy odsłon stron www i FanAppów. Wartym podkreślenia jest fakt, że w naszych FanAppowych quizach uzyskaliśmy aż 10 tysięcy odpowiedzi. Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie. W minionym miesiącu zaimplementowaliśmy w FanApp Wirtualną Trybunę. Na ten moment usiadło na niej już 1300 osób, a trybunę VIP zakupiło ponad 100. Czym dokładnie jest trybuna VIP, dowiesz się w dedykowanym artykule. Kliknij, żeby przeczytać.

Współpracując z Projektem Warszawa udało nam się zorganizować akcję specjalną, podczas której FanApp wyświetlał się na telebimach hali Torwar w trakcie meczów Projektu Warszawa. Na ekranie można było ujrzeć publikacje z forum. Dzięki temu fani klubu mieli okazję bliżej poznać aplikację oraz skorzystać z jej funkcjonalności podczas oglądania spotkania na żywo.

Do tego na ostatni mecz sezonu partnerem aplikacji została firma Immergas. W FanAppie był dostępny "Quiz z pompą", który dawał możliwość poznania samej marki poprzez grywalizacje.

Razem z stołecznym klubem zrobiliśmy również dedykowane tylko dla FanAppowiczów Q&A z Linusem Weberem. Niemiecki zawodnik zdradził nam kilka faktów ze swojego prywatnego życia oraz opowiedział trochę o zespole. Podsumowując, kwiecień był bardzo udanym miesiącem dla Sportigio i przyniósł nam wiele ciekawych wydarzeń i sukcesów. Konsekwentnie staramy się rozwijać swoją platformę i cieszymy się, że zyskujemy coraz większą popularność wśród kibiców sportowych.