Nowa strona Wisły Kraków

Nowa strona Wisły Kraków

Nowa strona internetowa Wisły Kraków to efekt wielomiesięcznej pracy zespołu projektowego po stronie klubu i firmy Sportigio, która odpowiadała za wdrożenie strony na swojej platformie.

Uruchomienie strony wislakrakow.com to pierwszy etap współpracy Wisły i Sportigio, dzięki czemu kibice będą mogli od początku sezonu cieszyć się nową stroną www. Ma być ona przede wszystkim intuicyjna i przyjazna urządzeniom mobilnym.

Niezbędnik dla kibica

Na stronie głównej kibice znajdą przejrzysty terminarz, wraz z informacjami o nadchodzących meczach. Dzięki temu będą zawsze na bieżąco z planowanymi spotkaniami Wisły Kraków. Po rozegranych meczach będą mieli również łatwy dostęp do wyników, wraz z pełnymi statystykami, relacjami i galeriami zdjęć.

Najważniejszą - górną część strony dopełniają grafikami z odnośnikami do najważniejszych aktualnie działów. Nawigacja powstała dzięki analizie zachowań użytkowników. Dzięki temu klub jest w stanie zapewnić kibicom łatwy dostęp do informacji, które ich najbardziej interesują. Teraz wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się na wyciągnięcie ręki!

Usprawnienie pracy klubu i komunikacji

Jednym z największych ulepszeń, jakie wprowadził klub, jest panel administracyjny od Sportigio. Ten specjalnie dostosowany do sportu panel umożliwia klubowi skuteczne zarządzanie i koordynację różnych aspektów jego działalności. Dzięki niemu praca klubu została usprawniona, umożliwiając skoncentrowanie się na najważniejszych aspektach, takich jak organizacja meczów, promocja drużyny i komunikacja z kibicami.

Nowa strona internetowa Wisły Kraków to nie tylko doskonałe narzędzie dla kibiców, ale również potężne źródło informacji o klubie. Niezależnie od tego, czy jesteś długotrwałym fanem czy nowicjuszem, ta platforma zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby pozostać w bliskim kontakcie z drużyną.

O współpracy

Od blisko 8 lat Sportigio współpracuje z organizacjami sportowymi pod kątem obsługi i tworzenia narzędzi online. Misją platformy jest rozwijanie organizacji sportowych dzięki cyfryzacji. W tym celu tworzy platformę dla klubów, w ramach której otrzymują one dedykowane dla siebie produkty, jak chociażby stronę internetową.

„Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą Sportigio z racji podobnej filozofii dotyczącej technologii i marketingu, bo są to obszary ogromnie ważne w rozwoju Klubu. Jesteśmy zadowoleni z uruchomienia nowej strony internetowej, a już niedługo światło dzienne ujrzy wersja w języku angielskim. Dodatkowo w najbliższym czasie pojawią się nowe strony dla akademii czy szkoły.” - powiedział Marcin Mucha, Dyrektor Marketingu TS Wisła Kraków SA. 

NOWA STRONA WISŁY ➡️ wislakrakow.com