Gwardia Wrocław w rodzinie Sportigio

Gwardia Wrocław w rodzinie Sportigio

Gwardia Wrocław od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kibiców. Dzięki swojej pasji do siatkówki oraz lojalności fanów, klub zyskał ogromne wsparcie lokalnej społeczności. Pragniemy poinformować, że Sportigio nawiązało współpracę z wrocławskim klubem, a jej pierwszym efektem jest FanApp Gwardii Wrocław - aplikacja, która daje kibicom klubu rozrywkę w postaci grywalizacji.


FanApp to narzędzie, które umożliwia kibicom Gwardii Wrocław grywalizację w postaci różnego rodzaju mini gier, udziału w ankietach, typowania meczów i wiele więcej. Za każdą aktywność zdobywa się określoną liczbę punktów. Im większa aktywność, tym większa szansa na nagrody, dlatego warto brać udział we wszystkich dostępnych wyzwaniach.

Dzięki aplikacji fani mają również dostęp do ekskluzywnych treści, specjalnych ofert i promocji związanych z klubem. FanApp pozwala także na interakcję z klubem, umożliwiając kibicom komentowanie na forum, uczestnictwo w konkursach czy głosowanie na najlepszego zawodnika meczu.

Bardzo się cieszymy, że zaufał nam największy siatkarski klub na dolnym śląsku. Wierzymy, że to dopiero początek owocnej współpracy.