FanApp Unii Oświęcim osiągnął 500 użytkowników!

FanApp Unii Oświęcim osiągnął 500 użytkowników!

FanApp Unii Oświęcim osiągnął 500 użytkowników!

FanApp w Unii Oświęcim zyskuje na popularności i przekroczył już barierę 500 użytkowników – i to tylko w ciągu jednego dnia od premiery. To jasny sygnał, że ta innowacyjna platforma dla kibiców wpasowała się w gusta użytkowników, a liczba 300 nowych fanów w pierwszych 24 godzinach to dowód na to.

Nowa jakość kibicowania

Unia Oświęcim to klub z historią i zawsze utrzymywała bliski kontakt z fanami. Dzięki FanApp, ten kontakt jest teraz jeszcze bardziej zacieśniony. Aplikacja oferuje użytkownikom różnorodne formy aktywności – od grywalizacji po możliwość zdobywania ekskluzywnych nagród. Jest to nowa jakość w interakcji kibic-klub, która przyciąga uwagę i integruje społeczność kibicowską.

Wsparcie kibiców

Co ważne, apka cieszy się nie tylko dużym zainteresowaniem, ale i pozytywnym feedbackiem. To dla nas znak, że warto kontynuować ten projekt, z myślą o wprowadzeniu go również w innych klubach. Pracujemy dalej, aby dostarczyć jak najlepsze wrażenia kibicom i skupiamy się na tym, aby pozyskać jeszcze więcej zadowolonych użytkowników.

Kolejne kroki

Dla nas kluczowe jest też, że FanApp to nie tylko zabawa dla kibiców, ale i korzyści dla sponsorów i partnerów klubu. Aplikacja daje im możliwość dodatkowej ekspozycji i dotarcia z ofertą do specyficznej, zaangażowanej grupy odbiorców.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o FanApp dla Unii Oświęcim, to warto się z nią zapoznać. To przyszłość interakcji kibic-klub i jasny sygnał, że w erze cyfryzacji, sport też idzie z duchem czasu.

Czym jest FanApp?

FanApp to nasza autorska aplikacja, która wzmacnia zaangażowanie wśród kibiców i przedłuża dzień meczowy. Kibice w ramach aplikacji zbierają punkty za każdą aktywność, typują wyniki meczów, rozwiązują quizy i grają w mini gry. To wszystko wzmacnia ich więź z klubem, co korzystnie wpływa również na sponsorów i partnerów, dając im kolejną możliwość ekspozycji i bezpośredniego dotarcia ze swoimi usługami oraz produktami.