< powrót

7 Najważniejszych Cech Najlepszych Bukmacherów Bez Dowodu

3 tygodnie temu | 28.06.2024, 01:40 7 Najważniejszych Cech Najlepszych Bukmacherów Bez Dowodu

Bukmacher bez dowodu to kusząca pozycja w ofercie każdej firmy ze świata zakładów. Skąd się bierze tak duże zainteresowanie wokół tego typu gier? Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie takie pytanie, poniżej dokładnie omawiamy specyfikę gier bez weryfikacji dowodu osobistego.

Najlepsi bukmacherzy bez dowodu - co wyróżnia ich ofertę?

Co najbardziej przyciąga klientów do gier bez dowodu? Tym elementem jest brak  czasochłonnej procedury weryfikacji konta. Nie wierzysz? Wystarczy, że zajrzysz na stronę  najlepsibukmacherzy.com: oferty bukmacherów bez dowodu oceniają tam eksperci z branży bukmacherskiej. Od razu zauważysz, że nie ma zbyt wielu kryteriów, które pozwalają wyróżnić się w tej konkretnej kategorii — obstawiania bez dowodu. 

Głównymi cechami, które są oceniane w kontekście gier bez weryfikacji są:

  1. Możliwość łączenia gier bez dowodu z dostępnymi bonusami powitalnymi;

  2. Limity wpłat, które jednorazowo mogą zdeponować gracze na swoim koncie u bukmachera bez dowodu;

  3. Czas, który ma niezweryfikowany gracz na potwierdzenie swojej tożsamości przy użyciu dowodu osobistego lub paszportu;

Tak naprawdę powyższe kryteria są jedynymi, na podstawie których można oceniać ofertę najlepszych bukmacherów bez dowodu. 

Najlepsi bukmacherzy bez dowodu - czy warto u nich grać?

Przeszukujesz internet w poszukiwaniu najlepszej strony do typowania bez dowodu. Nagle stwierdzasz, że masz to! Udało Ci się znaleźć firmę, która wygrywa plebiscyt w kategorii najlepsi bukmacherzy bez dowodu. Obstawiasz swoje pierwsze zakłady bez weryfikacji konta, ale już po kilku dniach stwierdzasz, że operator ma niskie kursy, mało intuicyjną stronę www, a aplikacja ciągle się zawiesza.

Czy nadal tak bardzo zależy Ci na znalezieniu idealnego bukmachera bez dowodu? A może już widzisz, że warto patrzeć na inne punkty podczas oceny jakości usług firmy bukmacherskiej?

W związku z powyższym najlepszy bukmacher bez dowodu wcale nie musi być najlepszym miejscem do obstawiania meczów w ogóle Brak konieczności weryfikacji to tylko chwilowy przywilej. Już po kilku dniach wartość płynąca z gier bez weryfikacji tożsamości kompletnie zanika. 

Nie graj u bukmachera bez dowodu, jeśli on nie dba o jakość oferty

Skupmy się teraz na tym, co najważniejsze w świecie zakładów. Omówmy punkt po punkcie wszystkie cechy, którymi musi odznaczać się idealna oferta bukmacherska. 

Bukmacher bez dowodu z wartościową promocją dla świeżo zarejestrowanych

Pierwsze dni obstawiania na nowej stronie to czas, gdy trzeba sięgnąć po wszystkie benefity od bukmachera. Jak już wyżej powiedzieliśmy, brak weryfikacji nie jest tutaj najistotniejszy. Ważniejsze są choćby bonusy powitalne. 

Gdy będziesz oceniać ich wartość, sprawdź ile kuponów możesz bezpłatnie obstawić po rejestracji. 

Dowiedz się też, czy bukmacher bez dowodu daje Ci jakiś bonus za wpłatę pieniędzy na konto depozytowe. 

Dostęp do transmisji wydarzeń

Mówi się, że internet daje dostęp do każdej transmisji sportowej. Nie do końca jest to prawda. Niekiedy trzeba zapłacić dość wysoki abonament, żeby np. obejrzeć finału Pucharu Azji w Piłce Nożnej (to dość mało popularne rozgrywki w Polsce).

Najlepsi bukmacherzy bez dowodu powinni zadbać o dostęp do transmisji live nawet tych rzadszych konkurencji. 

Wpłaty i wypłaty na Twoich warunkach

Może Ci się to wydawać niewiarygodne, ale nie każdy ma konto w banku. Niektóre osoby czasem chcą płacić za pośrednictwem mniej popularnych form płatności — takich jak PaySafeCard, PayPal, czy SkyCash. 

Gdybyś z jakiegoś powodu również chciał płacić tymi metodami, warto sprawdzić, czy bukmacher bez dowodu umożliwia Ci to. 

Oferta meczów 

Co z tego, że możesz szybko wytypować mecz i od razu zagrać, jeśli na stronie nie ma wydarzeń, które chcesz typować. Dokładna weryfikacja oferty operatora pozwoli Ci zaoszczędzić sporą ilość czasu — od razu wybierzesz te strony, które mają interesujące Cię wydarzenia. 

Za każdym razem sprawdzaj, czy firma daje Ci dostęp do zakładów na Twoje ulubione dyscypliny. Dodatkowo zastanów się, czy dany bukmacher daje Ci możliwość gier na sporty, które mogą Cię zainteresować w niedalekiej przyszłości. 

Bukmacherzy bez dowodu - przebieg rejestracji

Rejestracja u buków bez dowodu nie różni się niczym od tradycyjnego zakładania konta. 

  1. Podajesz podstawowe dane: numer telefonu, email oraz ustalasz hasło i nazwę użytkownika;

  2. Następnie podajesz Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL);

  3. Aktywujesz swoje konto i zaczynasz obstawiać mecze jeszcze zanim zweryfikujesz swoją tożsamość;

Bukmacherzy bez dowodu - charakterystyka tej intrygującej oferty

Teraz warto zastanowić się, jaki jest cel weryfikacji tożsamości graczy. Otóż ustawodawcom chodzi przede wszystkim o ochronę młodzieży przed uzależnieniem od hazardu. Może i rzadko się to zdarza, ale niektórym osobom zabawa w bukmacherkę wymyka się spod kontroli — inwestują ogromne pieniądze, co ostatecznie doprowadza je do finansowej ruiny. 

Podstawą prawną, która wymusza obowiązek weryfikacji graczy jest ustawa hazardowa z 2010 roku. Jej późniejsze nowelizacje dokładnie określiły warunki, na jakich przebiega weryfikacja graczy. 

Konieczność weryfikacji zawodników wynika też z konieczności wdrożenia procedury KYC. Rozwinięcie skrótu oznacza know your customer, tłumacząc na polski: poznaj swojego klienta. 

Czy istnieją bukmacherzy, którzy nie wymagają weryfikacji tożsamości?

Przepisy są tak skonstruowane, aby żaden gracz na żadnej stronie w internecie nie mógł regularnie typować meczów bez weryfikacji tożsamości. Jeśli chcesz unikać weryfikacji, to nie uda Ci się legalnie grać na stronach polskich bukmacherów. Pozostają Ci jedynie strony działające poza prawem. Kategorycznie radzimy unikać tego typu portali

Podsumowanie

Skoro znasz powód weryfikacji zawodników na stronach z zakładami, możesz bezpiecznie zacząć eksplorowanie internetu — celem tych poszukiwań jest oczywiście wybór oferty, którą mają dla Ciebie najlepsi bukmacherzy bez dowodu.